Šuplík pod postel NAMEK SZU je skvělou volbou v rozšíření úložného prostoru, který je vhodné umístit pod postel NAMEK LOZ/90 (viz související zboží)...
Zobrazit celý popis
Šuplík Namek je vyroben v barevném provedení buk iconic/šedá. Je ideální pro uschování hraček, nebo například lůžkovin. Pro snadnější manipulaci se zásuvkou jsou na šuplíku umístěna kolečka.
Materiál:
Dodáváno v demontu.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem ze série Namek. Kolekce Namek je nábytek vhodný do dětského pokoje, který se vyznačuje především svou jednoduchostí a tlumenými barevnými tóny. Díky těmto tlumeným tónům se hodí nábytek jak pro malé dítka tak i pro teenagery.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 98 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hloubka | 79,50 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Buk iconic |
| Materiál | Lamino |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 9 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku