Moderní a praktickou skříň uvítá ve své domácnosti každý. Skříň Naomi 07 o šířce 120 cm zaujme velkým množstvím úložného prostoru, tak i svým čistým nadčasovým designem. Bude skvělou volbou do každé domácnosti, ve které potřebujete na malém prostoru zajistit maximální využití...
Zobrazit celý popis
Vnitřní vybavení skříně se skládá z velké šatní tyče a mnoha velkých polic, náhled na vnitřní uspořádání naleznete na obrázku v galerii.
Dvoudveřová skříň je vyrobena z lamina o síle 1,6 cm v barevném provedení Dub sonoma na korpusu a Bílá mat na dvířkách skříně. Hrany jsou opatřeny ABS, pro zajištění delší životnosti a odolnosti při používání. Velkou předností skříně Naomi 07, kterou ocení zejména ženy a dívky, je velké zrcadlo. Černé dekorační lišty na dvířkách dodávají skříni trendy a nadčasový styl.
Díky posuvným dveřím je skříň vhodná také do menších místností. Kovové pojezdové lišty a kuličková ložiska zajišťují snadnou manipulaci.
V nabídce naleznete také další barevné varianty kombinované skříně Naomi 07.
Možné dokoupit brzdu, pro tiché dovírání dvířek - viz související zboží.
Montáž zvládnete snadno, díky přiloženému montážnímu návodu.
Dodáváno v demontu.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 200 cm |
| Hloubka | 61 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Dub sonoma/Bílá |
| Materiál | Lamino |
| Vybavení | Šatní tyč |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Zrcadlo | Ano |
| Typ otevírání dveří | Posuvné |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 4 ks |
| Váha | 96 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku