Také malý prostor může být plně a prakticky využitý. Skříň Naomi 07 se svou šířou 120 cm se stane skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Své místo nalezne v ložnici, dětském pokoji či předsíni...
Zobrazit celý popis
Dvoudveřová skříň je vyrobena z lamina o síle 1,6 cm v barevném provedení Dub sonoma. Hrany jsou opatřeny ABS, pro zajištění delší životnosti a odolnosti při používání. Velkou předností skříně Naomi 07, kterou ocení zejména ženy a dívky, je velké zrcadlo.
Černé dekorační lišty na dvířkách dodávají skříni trendy a nadčasový styl.
Vnitřní vybavení skříně se skládá z velké šatní tyče a mnoha velkých polic, na které uložíte spoustu obleční, praktických krabic či sportovního vybavení.
Díky posuvným dveřím je skříň vhodná také do menších místností. Kovové pojezdové lišty a kuličková ložiska zajišťují snadnou manipulaci.
V nabídce naleznete také další barevné varianty kombinované skříně Naomi 07.
Montáž zvládnete snadno, díky přiloženému montážnímu návodu.
Dodáváno v demontu.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 200 cm |
| Hloubka | 61 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Vybavení | Šatní tyč |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Zrcadlo | Ano |
| Typ otevírání dveří | Posuvné |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 4 ks |
| Váha | 96 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku