• Rohová komoda Natalia KOMN60L. Levé provedení. • Skříňka obsahuje 1 zásuvku a skříňku s 1 policí. • Zásuvka je na válečkových kolejničkách. • Snadná montáž...
Zobrazit celý popis
Klasická forma nábytku série NATALIA je výsledkem jemně stylizovaných dekorací. Frézované a lisované dvířka, oblé tvary vrchních desek, říms a nožiček, ozdobné úchytky a krásná barva višně primavera - tímto nábytkem vytvoříte pocit luxusu a harmonie v každém interiéru.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 59 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 59 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Višeň primavera |
| Materiál | MDF |
| Tlumení dojezdu | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 6 ks |
| Váha | 37,70 kg |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku