Kvalitní postel NATÁLIE 099 byla navržena pro klasicky zařízený interiér. Její předností je materiál, ze kterého je postel vyrobena - masiv. Jeho tloušťka je 2,5 cm. Nábytek vyrobený z masivu vám vydrží řadu let. ..
Zobrazit celý popis
Barevné provedení je v tónu borovice přírodní. Povrch materiálu je ošetřen nezávadným lakem ve dvou vrstvách. Zhotovena je v minimalistickém provedení bez čela.
Uvedená cena je bez matrace a roštu. Vybrat si můžete z naší nabídky. Stejně tak, jako úložný prostor v podobě šuplíku - viz související zboží. Výška pro uložení roštu je 23,5 cm, vhodné pro úložný prostor o výšce 19 cm.
Nosnost 120 Kg.
Rozměry:
Výrobek je dodávaný v demontu včetně obrázkového návodu.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 88 cm |
| Výška | 35-50 cm |
| Délka | 205 cm |
| Šířka ložné plochy | 80 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 38 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku