Do ložnice nebo pokoje pro hosty se vám bude dozajista hodit pořádná postel. Vybrat si můžete z naší nabídky. Například postel NATÁLIE č.102...
Zobrazit celý popis
Tato postel je vyrobena z masivního dřeva v odstínu borovice přírodní. Její čelo je plné a vnáší do prostoru šarm a eleganci.
Tato postel je navržena s výškou pro uložení roštu 27 cm, což umožňuje využití úložného prostoru o výšce 22 cm. S tloušťkou materiálu dosahující 2.5 cm je zajištěna pevnost a trvanlivost této postele. Velikost spací plochy je o rozměrech 140 x 200 cm.
V ceně postele není rošt, matrace ani úložný prostor. Ty je nutné dokoupit zvlášť viz související zboží.
Nosnost 120 Kg.
Přiveďte do své ložnice dokonalý kus nábytku v podobě postele NATÁLIE. Její jednoduchý a vkusný design vám zajistí nejen příjemný spánek, ale i esteticky příjemné prostředí.
V demontu, návod je v balení.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 148 cm |
| Výška | 45-88 cm |
| Délka | 205 cm |
| Šířka ložné plochy | 140 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 34 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku