Postel NATÁLIE č.102 o šířce 160 cm. Vyrobena z masivního dřeva, její barevné provedení je v odstínu borovice přírodní. Je s plným vysokým čelem, které dodává vaší ložnici neodolatelný šarm...
Zobrazit celý popis
Tato postel je navržena s výškou pro uložení roštu 27 cm, což umožňuje využití úložného prostoru o výšce 22 cm. S tloušťkou materiálu dosahující 2.5 cm je zajištěna pevnost a trvanlivost této postele. Ložná plocha 160 x 200 cm.
V ceně této nabídky není rošt, matrace ani úložný prostor. Tyto prvky je možné dokoupit zvlášť.
Nosnost 120 Kg.
S postelí NATÁLIE vytvoříte útulnou ložnici, která bude vždy elegantní a stylová.
V demontu, návod je v balení.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 168 cm |
| Výška | 45-88 cm |
| Délka | 205 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 36 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku