Postel Natálie č.102 je vyrobená v šířce 200 cm. Při její výrobě bylo použito masivního dřeva v odstínu borovice přírodní. Jde o kus nábytku, který se bude skvěle vyjímat ve vaší ložnici...
Zobrazit celý popis
Její čelo je plné a je vhodné k opření při čtení vaší oblíbené knihy. Také brání před ušpiněním zdi.
Postel je navržena s výškou pro uložení roštu 27 cm, což umožňuje využití úložného prostoru o výšce 22 cm. S tloušťkou materiálu dosahující 2.5 cm je zajištěna pevnost a trvanlivost této postele. Ložná plocha 200 x 200 cm.
V balení postele nenajdete rošt, matraci ani úložný prostor. To vše je možné dokoupit zvlášť. Vhodné pro rošty a matrace o rozměrech 2x 100x200 cm.
Nosnost 2x 120 Kg.
Přiveďte do své ložnice dokonalý kus nábytku v podobě postele NATÁLIE. Její jednoduchý a vkusný design vám zajistí nejen příjemný spánek, ale i esteticky příjemné prostředí. Tato postel o šířce 200 cm je dokonalou volbou pro ty, kteří ocení kvalitu, trvanlivost a eleganci. Užijte si jedinečný komfort a styl s touto působivou postelí.
V demontu, návod je v balení.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 208 cm |
| Výška | 45-88 cm |
| Délka | 205 cm |
| Šířka ložné plochy | 200 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 40 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku