Jídelní stůl Natálie č. 103 propojuje přírodní materiál s praktičností. Vyrobený je z masivu v barevném provedení borovice přírodní. Má obdélníkový tvar o rozměrech 100x75x70 cm...
Zobrazit celý popis
Stůl je vhodný k usazení pro 4-6 osob.
Má odolnou a pevnou konstrukci, zajišťující stálost po mnoho let.
K tomuto stolu je možné dokoupit lavici, jídelní židle a taburety - viz související zboží. Rovněž vyrobeny z masivního materiálu. Díky těmto komponentům zajistíte další doplňkové místo k sezení.
Jídelní stůl Natálie vám zajistí místo pro rodinná setkávání nebo setkávání s přáteli.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 75 cm |
| Délka | 110 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
| Rozklad | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 45 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku