Postel NATÁLIE č. 121, se pyšní svým jednoduchým elegantním designem, doplněným plným vysokým čelem. Tato kvalitní postel je vyrobena z masivního dřeva v barevném provedení - borovice přírodní, které prošlo dvěma vrstvami laku, zajišťujícími její pevnost a dlouhou životnost. S tloušťkou materiálu 2,5 cm se můžete spolehnout na robustnost a odolnost postele NATÁLIE...
Zobrazit celý popis
Postel je dodávána bez matrace, roštu a úložného prostoru, avšak tyto doplňky si můžete dokoupit zvlášť.
Výška postele je navržena pro uložení roštu o výšce 27 cm, což vytváří možnost využít úložný prostor o výšce 22 cm.
Velikost spací plochy je 100x200 cm, což poskytuje prostor pro pohodlný spánek jedné osoby. Nosnost postele je 120 Kg.
S touto masivní postelí NATÁLIE si můžete být jisti, že získáte jednoduchý, ale kvalitní kus nábytku, který bude skvěle ladit s vaším interiérem.
Postel NATÁLIE je dodávána v demontovaném stavu spolu s návodem na sestavení, který je součástí balení. Sestavení postele je snadné a rychlé, abyste si mohli co nejdříve užívat komfort a pohodlí.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 108 cm |
| Výška | 45-88 cm |
| Délka | 205 cm |
| Šířka ložné plochy | 100 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 33 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku