Do ložnice nebo dětského pokoje je zapotřebí také kvalitní postel. Vybrat si můžete z naší nabídky. Například postel NATÁLIE č.121, která je v elegantním jednoduchém designu...
Zobrazit celý popis
Zhotovena byla z masivu - borovice přírodní. Ta byla následně dvakrát lakována pro zajištění ještě větší pevnosti a stálosti. Tloušťka materiálu postele je 2,5 cm, což přispívá k její pevnosti a odolnosti.
Postel NATÁLIE je dodávána bez matrace, roštu a úložného prostoru, avšak tyto součásti si můžete dokoupit zvlášť - viz související zboží.
Výška pro uložení roštu činí 27 cm, což umožňuje použití úložného prostoru o výšce 22 cm.
Rozměr spací plochy postele je 80 x 200 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný spánek jedné osoby.
Nosnost postele je 120 Kg.
Postel NATÁLIE je dodávána v demontovaném stavu s návodem na sestavení, který je součástí balení. Sestavení postele je jednoduché a rychlé.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 88 cm |
| Výška | 45-88 cm |
| Délka | 205 cm |
| Šířka ložné plochy | 80 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 27 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku