Do naší nabídky jsme zařadili postel NATÁLIE 146, která je ideální pro tradičně zařízené interiéry. Její největší předností je použitý materiál - masiv, který zaručuje dlouhou životnost. Tloušťka materiálu je 2,5 cm, což dodává nábytku pevnost a stabilitu...
Zobrazit celý popis
Postel je vyrobena v odstínu borovice přírodní a povrch materiálu je ošetřen dvěma vrstvami laku. Design je zvolen minimalistický a má k dispozici jednoduché, středně vysoké čelo.
Cena je za samotnou postel a nezahrnuje matraci ani rošt, které si můžete vybrat z naší nabídky. Stejně tak je možné dokoupit i úložný prostor ve formě šuplíku jako příslušenství ke k této posteli. Výška pro uložení roštu je 23 cm, což poskytuje dostatek místa pro úložný prostor o výšce 19 cm. Nosnost 120 Kg.
Velikost spací plochy je o rozměrech 80 x 200 cm.
Postel je dodávána v demontovaném stavu. V balení naleznete montážní návod.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 87 cm |
| Výška | 33-67 cm |
| Délka | 205 cm |
| Šířka ložné plochy | 80 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 19 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku