Úložný prostor v podobě šuplíku NATÁLIE 150 je skvělou volbou pro stejnojmenné masivní postele šíře 80/90/100/140/160/180 cm. Určeno k zasunutí pod postel, kde vytvoří úložné místo pro lůžkoviny...
Zobrazit celý popis
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 97 cm |
| Výška | 19 cm |
| Hloubka | 69 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 7 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku