Rádi bychom vám představili úložný prostor v podobě šuplíku NATÁLIE č.152, který je ideální volbou pro stejnojmenné masivní postele o šířce 80/90/100/140/160/180cm. Tento praktický šuplík je navržen tak, aby se snadno zasunul pod postel a vytvořil tak prostor pro uskladnění lůžkovin...
Zobrazit celý popis
Šuplík NATÁLIE 152 má výšku 22 cm, což poskytuje dostatek místa pro uložení různých věcí. Barva nábytku je v tónu borovice přírodní, která byla lakována pro zvýšení odolnosti a estetického dojmu. Materiál - kvalitní lamino.
Díky tomuto šuplíku získáte praktický úložný prostor, který vám pomůže udržet vaši ložnici organizovanou a uklizenou. Neotálejte a přidejte si šuplík NATÁLIE 152 k vaší posteli již dnes.
V demontu. Návod je v balení.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 195 cm |
| Výška | 22 cm |
| Hloubka | 69 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 12 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku