Šuplík NATÁLIE č.153 je praktickým úložným prostorem, který se perfektně hodí ke stejnojmenné posteli a umožní vám využít prostor pod postelí efektivně a organizovaně. Tento šuplík je vyroben z masivního dřeva, což zaručuje jeho pevnost a trvanlivost. Barva - borovice přírodní...
Zobrazit celý popis
Výška šuplíku činí 22 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro uložení různých věcí, jako jsou oblečení, ložní prádlo, knihy a další osobní předměty. Díky této výšce můžete využít šuplík efektivně a udržet je uspořádané a snadno přístupné. Šuplík NATÁLIE je navržen tak, aby se snadno vysouval z pod postele.
Vhodné do postelí NATÁLIE šíře 120 cm.
Doručujeme v rozloženém stavu s návodem na sestavení.
| Sestava nábytku | Natálie |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 97 cm |
| Výška | 22 cm |
| Hloubka | 57 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Borovice |
| Materiál | Masiv |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 8 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku