Hledáte krásnou moderní obývací stěnu, která bude funkční ozdobou celého interiéru? Potom je tu obývací stěna Route v oblíbené barvě Dub Sonoma tmavá v kombinaci s hnědým leskem. Tato sestava je dokonalou kombinací elegance s moderním designem...
Zobrazit celý popis
Dodáváno včetně LED osvětlení. Sestava je prakticky členěna pro použití elektroniky. Nábytek si lze sestavit podle svých představ.
Sestava:
Závěsná skříňka - rozměry: (š x v x h) 75 x 110 x 35 cm. Stojící komoda - rozměry: (š x v x h) 75 x 110 x 35 cm. Televizní stolek - rozměry: (š x v x h) 180 x 41 x 45 cm. Police - rozměry: (š x v x h) 110 x 40 x 23 cm.
Dodáváno v demontu. Montáž je snadná.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 266 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 45 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma tmavá |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 131 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku