Obývací stěna OGRAL M je sada prvků ze systému Ogral barevné kombinaci Švestka wallis/černý lesk. Stěna se skládá z těchto prvků: • Vitrína REG1W1S / 20/6 (výš. / Šíř. / Hl .: 198,5 / 61,5 / 38 cm), • Panel na stěnu PAN / 15/4 (výš. / Šíř. / Hl .: 154/45/2 cm), • Police na panel P / 1/8 (výš. / Šíř. / Hl .: 12/80 / 26,5 cm) • Police na panel SFW / 3/15 (výš. / Šíř. / Hl .: 29,5 / 151/25 cm) • TV stolek RTV2S / 4/15 (výš. / Šíř. / Hl .: 36,5 / 151,5 / 56,5 cm) • Skříňka KOM1D1S / 11/6 (výš. / Šíř. / Hl .: 108,5 / 61,5 / 38 cm) Snadná montáž. Lehké věšení...
Zobrazit celý popis
Nábytkovou stěnu je možno doplnit o šatní skříň Ogral-SZF2D / 20/10, Příborník Ogral-KOM2D3S / 11/15 (na obr.) Nebo Příborník Ogral-KOM2D3S / 7/15.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 274 cm |
| Výška | 198,50 cm |
| Hloubka | 56,50 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Barevné |
| Barevné provedení | Švestka wallis / černý lesk |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 182 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku