Vitrína OLIER 03/S je vyrobená z lamina síly 22 mm a ABS hran. Její úložný prostor je v podobě polic uschovaných za dvířky - viz doplňkové fotografie...
Zobrazit celý popis
Barevné provedení vitríny je v tónu dub sonoma. Jde o oblíbenou barvu, kterou snadno zakomponujete k ostatnímu nábytku. Dvířka jsou opatřeny úchytkou, jež usnadní otevírání nábytku.
Nechybí ani centrální zámek dvířek, díky čemuž ochráníte vaše dokumenty před nežádaným zneužití.
Balení:
Dodáváme v demontu.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku série OLIER. OLIER je funkční a stylová kolekce, určená pro kancelář a domácí pracovnu. Nabízí různorodé prvky pro uložení všech vašich dokumentů, které potřebujete mít při práci po ruce.
| Sestava nábytku | Olier |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 79 cm |
| Výška | 204 cm |
| Hloubka | 41 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Umístění | Volně stojící |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 61 kg |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku