K pořádnému pracovnímu stolu patří také dostatek úložného prostoru. Využít můžete například přídavných kontejnerů. Vybrat si můžete například kontejner OLIER 23...
Zobrazit celý popis
Kontejner OLIER je vyrobený z lamina 22 mm silného a ABS hran. Barevné provedení je v tónu dub sonoma. Tato barva je velice oblíbená a dozajista ji snadno zakomponujete do stávajícího prostoru.
Výhodou je centrální zámek, díky kterému můžete uzamknout zásuvky. Úložný prostor je v podobě zásuvek, které usnadní přehled v ukládaných věcech.
Pozor kontejner OLIER nemá kolečka.
Vhodné k psacím stolům OLIER viz související zboží.
Dodáváme v demontu.
Doporučujeme k ostatnímu nábytku série OLIER. OLIER je funkční a stylová kolekce, určená pro kancelář a domácí pracovnu. Nabízí různorodé prvky pro uložení všech vašich dokumentů, které potřebujete mít při práci po ruce.
| Sestava nábytku | Olier |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 46 cm |
| Výška | 76 cm |
| Hloubka | 50 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 29 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku