Máte v oblibě minimalistický nábytek, který je vyroben v neutrálním barevném provedení? Pak se vám dozajista zalíbí konferenční stolek PAOLA, který je zhotoven v tomto provedení...
Zobrazit celý popis
Konferenční stolek PAOLA je vyroben z lamina v bílém tónu. V nabídce také jiné barvy viz barevné varianty.
Jeho odkládací prostor je v podobě vrchní desky, na kterou je možné umístit občerstvení pro vaši návštěvu. Spodní odkládací polici můžete využít pro umístění novin nebo časopisů.
S konferenčním stolek PAOLA nesáhnete vedle. Bude vašim nepostradatelným pomocníkem.
Dodáváme v demontu s návodem na sestavení.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 55 cm |
| Výška | 50 cm |
| Délka | 100 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá |
| Materiál | Lamino |
| Odkládací police | Ano |
| Šuplík | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 19 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku