Židle Q-020 je kancelářskou židlí s atraktivním a zajímavým designem. Má pevnou konstrukci, ukotvenou na chromovaném kříži s kolečky a kvalitním sedákem, který je potažený látkou černé barvy - Bluvel 19. Navíc je dekoračně prošité...
Zobrazit celý popis
Kancelářská židle Q-020 je s nastavitelnou výškou sedu 45-55 cm. Celková výška je v rozmezí 87-97 cm.
Nadčasový design kancelářské židle se hodí do každé pracovny.
Maximální nosnost je 120 kg.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 87 cm |
| Hloubka | 40 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Černá |
| Barevné provedení | Černá |
| Materiál | Látka |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 11 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku