Moderní rohová sedací souprava Rendy je v rohovém provedení pravém (z pozice sedícího)...
Zobrazit celý popis
Sedačka je čalouněna potahovou látkou Inari 80 tmavě modrá s kontrastním prošitím. Pohodlí při sezení zajistí matrace s pružinovým jádrem.
Sedačka má úložný prostor a je rozkládací. Rozměry plochy spaní po rozložení jsou 130 x 220 cm.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 289 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 189 cm |
| Šířka ložné plochy | 130 cm |
| Délka ložné plochy | 220 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Modrá |
| Barevné provedení | Tmavě modrá |
| Materiál | Látka |
| Varianta | Pravá |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Polohování | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Váha | 85 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku