Plně funkční obývací stěna v klasickém zpracování. To přesně je obývací stěna Robben XL. Díky svým rozměrům se skvěle hodí i do obývacího pokoje, který není příliš veliký...
Zobrazit celý popis
Obývací stěna je vyrobena z lamina v barevném provedení bílá/beton. Vitríny mají skleněné police, které jsou otevřené. Za plnými dvířky se poté nachází police z lamina.
Doporučujeme kombinovat s komodou Robben ve stejném barevném provedení (viz související zboží).
K obývací stěně je možné dokoupit LED osvětlení (viz související zboží).
Pokud budete chtít mít osvětlenou pouze nízkou vitrínu, pak doporučujeme dokoupit LED osvětlení, 2 klipy v sadě, které také naleznete v souvisejícím zboží.
Rozměry š., v., hl.:
Dodáváme v demontu. Montážní návod je součástí balení.
| Sestava nábytku | Robben |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 300 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 40 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Lamino |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 4 ks |
| Váha | 100 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku