Při zařizování obývacího pokoje řešíme především výběr obývací stěny nebo sedací soupravy. Součástí obýváku je však také konferenční stolek...
Zobrazit celý popis
Pokud hledáte do vašeho obývacího pokoje konferenční stolek v tmavých tónech, tak jste na správném místě. Právě takový je konferenční stolek Rocca, který má 2 šuplíky na uschování věcí.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 40 cm |
| Délka | 60 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Odkládací police | Ne |
| Šuplík | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 28 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku