Malý, stylový a jednoduše zpracovaný je konferenční stolek SIMPLE. Nabízí odkládací prostor pro šálek kávy, nebo občerstvení pro vaši návštěvu...
Zobrazit celý popis
Barevné provedení stolku SIMPLE je v krásném, teplém dekoru dřeva dub wotan. V nabídce také jiné barvy viz barevné varianty. Vyroben je z lamina, snadného na údržbu. Nečistoty stačí otřít vlhkým hadříkem.
Součástí stolku SIMPLE je také odkládací police, do které je možné umístit nejrůznější doplňky jako jsou například noviny a časopisy.
Dodáváme v demontu. Návod je součástí balení.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 45 cm |
| Délka | 90 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Odkládací police | Ne |
| Šuplík | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 18 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku