Konferenční stolek ze systému STYLIUS (NLAW)je v barevném provedení třešeň antická. ..
Zobrazit celý popis
Stolek je vyroben z lamina a MDF desek. Snadná montáž.
Rustikální nábytek STYLIUS patří mezi oblíbené klasické kolekce s bohatě zdobenými předními částmi a tradičními kovovými úchytkami. Patinování - vzor intarzie, zhotovený technikou Serigrafi, bohatě vyřezávané dvířka, sokly, vlysy a lišty vyrobené pomocí moderní technologie, umožňují překvapivě atraktivní ceny při tak bohatém zdobení. Celá kolekce STYLIUS má 30 prvků v barvě třešeň antická.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 50,50 cm |
| Délka | 120 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Třešeň antická |
| Odkládací police | Ne |
| Šuplík | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 20,70 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku