Sedací souprava SVEN NEW je tou pravou volbou pro ty, kteří v interiérovém designu upřednostňují eleganci a střídmé barvy, které se hodí do každého domova. Jde o krásný kousek sedací soupravy, který dokazuje, že méně je více. Vyrobeno ve skandinávském stylu...
Zobrazit celý popis
SVEN NEW je vhodná pro příležitostné spaní, proto má k dispozici funkci rozkladu. Rozklad je snadný díky systému delfin. Velikost spací plochy je o rozměrech 120 x 194 cm. Rozklad očalouněný v látce sedací soupravy. Aby toho nebylo málo, tak je součástí také úložný prostor, který je vhodný pro uschování lůžkovin a denních dek.
Barevné provedení je v bordó barvě. Látka Storm 59. Látka s úpravou Easy Clean - pro snadné čištění vodou. V nabídce máme také další barvy viz barevné varianty. Nožky dřevěné - buk.
K pohodlí při sezení přispěje výplň tvořená vlnitou pružinou a PUR pěnou. Profilovaný opěrák = výhodný pohodlný opěr.
Výška sedu je 43 cm, hloubka sedu 53 cm.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob!
Balení - 2 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 217 cm |
| Výška | 89 cm |
| Hloubka | 162 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hloubka sedu | 53 cm |
| Šířka ložné plochy | 120 cm |
| Délka ložné plochy | 194 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Červená |
| Barevné provedení | Bordó |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Uni |
| Výplň sedáku | Vlnitá pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Nožky | Dřevo |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ne |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 100 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku