Bolí vás při čtení nebo relaxaci nohy? Potřebujete si je natáhnout ve zvýšené poloze a hledáte praktický a elegantní taburet? Pak je tady pro vás taburet Gabi...
Zobrazit celý popis
Taburet Gabi má jádro z vlnitých pružin. Je potažen v kvalitní potahové látce zeleno-oranžové barvy (Sekret 15/Sekret 11). Nožky jsou dřevěné v barvě olše.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 44 cm |
| Hloubka | 60 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Oranžová |
| Barevné provedení | Oranžová |
| Materiál | Látka |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Váha | 15 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku