TRENDY ALOE je jídelní židlí, která propojuje elegantní design s pohodlím a praktičností. Tato jídelní židle je ideálním doplňkem pro váš jídelní kout...
Zobrazit celý popis
Židle je potažena olivovou látkou č.211 z mikrovlákna. Látka je příjemná na dotek, hebká poskytující pohodlné sezení při stolování. Konstrukce je kovová v černé barvě.
V opěrce jídelní židle TRENDY ALOE je kovová úchytka, která zajistí snadnou manipulaci při přesouvání nábytku z místa na místo.
Rozměry:
Nosnost židle je 120 Kg.
S TRENDY ALOE jídelní židlí získáváte nejen stylový prvek do vašeho domova, ale také skvělý komfort pro příjemné chvíle strávené u stolu.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 46 cm |
| Výška | 91 cm |
| Hloubka | 41 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Zelená |
| Barevné provedení | Zelená |
| Materiál | Čalounění |
| Područka | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ne |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 5,5 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku