Bez odkládacího stolku TRENTO se žádný obývací pokoj neobejde - je praktickým doplňkem, na který můžete položit rozpitý šálek čaje, knihu i mobilní telefon. Zkrátka vše, co potřebujete mít při odpočívání na pohovce při ruce. ..
Zobrazit celý popis
Konferenční stolek TRENTO je v barevném provedení dub hickory/bílá kov. Vrchní deska je zhotovena z MDF + hrany ABS. Vrchní deska je kruhová.
V ceně jsou oba kusy stolků z fotografie.
Dodáváno v demontu.
Balení - 2 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 46 cm |
| Délka | 70 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Kov |
| Odkládací police | Ne |
| Šuplík | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 8 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku