Hledáte originální kousek nábytku do svého obývacího pokoje? Tak právě pro Vás je konferenční stolek Triango L, který vedle své užitné funkce, bude i ozdobou interiéru...
Zobrazit celý popis
Konferenční stolek vyniká svým inovativním, asymetrickým designem. Vrchní deska je z MDF + lak + finish fólie, nohy dřevěné, bukové. Barva stolku je čistě bílá, nohy v teplém odstínu dub sonoma.
Neokoukaný design můžete zařídit, pokud si zakoupíte současně stolek v menší velikosti Triango S ve stejném designu. Viz související zboží.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 85 cm |
| Výška | 50 cm |
| Délka | 110 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá/dub sonoma |
| Materiál | MDF |
| Odkládací police | Ne |
| Šuplík | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 12 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku