Kancelářské křeslo VULCANO je pohodlným, herním křeslem luxusního designu. Pro maximální pohodlní, je křeslo opatřeno houpacím mechanismem TILT. Můžete jej využít jak v práci, tak při hraní vašich oblíbených počítačových her...
Zobrazit celý popis
Křeslo VULCANO je ukotveno na pětiramenném kříži z plastu. Opatřeno kaučukovými kolečky. Pohodlí během hraní je zajištěno díky nastavitelnému náklonu až do 90°, nastavení područek. Dovybaveno odnímatelnými polštářky, vhodné pro opření hlavy, nebo v pohodlí v bederní části.
Výška sedu je nastavitelná v rozmezí 44-52 cm, hloubka je 49 cm.
VULCANO je zhotoveno z látky v barevném provedení černá/červená. K dispozici i jiné barevné provedení (viz barevné varianty).
Nosnost křesla je do 140 Kg.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 127 cm |
| Hloubka | 49 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Červená |
| Barevné provedení | Červená |
| Materiál | Látka |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 21 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku