Kancelářské křeslo VULCANO se řadí mezi tzv. herní křesla. Toto křeslo má k dispozici TILT mechanismus, který zajišťuje pohupování, nastavení výšky sedadla a blokaci opěradla ve zvolené poloze. Náklon opěráku je až do 90°. ..
Zobrazit celý popis
Součástí křesla VULCANO je plastový kříž, plynový píst a výškově nastavitelné područky. Ukotveno na plastovém kříži s kaučukovými kolečky. Křeslo má k dispozici dva pohodlné a odnímatelné polštářky, které vám zajistí pohodlnost při opěru hlavy, ale i pro bedra.
Křeslo VULCANO je potaženo černou a žlutou látkou. K dispozici i v jiném barevném provedení (viz barevné varianty).
Výška sedu je nastavitelná v rozmezí 44-52 cm, hloubka je 49 cm.
Nosnost křesla je do 140 Kg.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 127 cm |
| Hloubka | 49 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Žlutá |
| Barevné provedení | Žlutá |
| Materiál | Látka |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 21 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku