ENIGMA čalouněná postel 180, šedá

Více provedení
Doprava
zdarma
Úložný
prostor
ENIGMA čalouněná postel 180, šedá
V dnešní době není vůbec snadné vybrat si pohodlnou a kvalitní postel. Proto aby splnila svůj účel,  je vhodné vědět v první řadě veškeré naše požadavky. Při… více
Kód zboží: 1415729
Načítám...
34 350 Kč
Certifikát Ověřeno zákazníky

V dnešní době není vůbec snadné vybrat si pohodlnou a kvalitní postel. Proto aby splnila svůj účel,  je vhodné vědět v první řadě veškeré naše požadavky. Při výběru postele mohou rozhodovat i drobné detaily, především obsažené funkce. Vybrat si můžete například čalouněnou postel ENIGMA.

Toto luxusní dvoulůžko poskytuje dostatečně velikou spací plochu o rozměrech 180 x 200 cm. Čalouněna je v šedém provedení s prošívaným vysokým čelem. Výhoda čalouněných postelí spočívá především v tom, že je celá jejich konstrukce obalena v tkanině a tak se minimalizuje možnost poranění. 

Součástí postele ENIGMA je úložný prostor, rošty a také kvalitní matrace s nosností do 130 kg. Matrace je vyrobena z HR pěny a PUR pěny. Součástí je masážní profilace - záruka 3 roky.

K úložnému prostoru se dostanete vyklopením roštů do boku. Plynové písty vám zvedání roštů usnadní.

Výška spací plochy je 62 cm.

Záruka 10 let na konstrukci postele a konstrukci roštů.

MATRACE: Kvalitní a pohodlná je sendvičová matrace, kterou je možné využít z obou stran. K dispozici má dva stupně tuhosti. Jádro je vytvořeno ze tří typů pěny vzájemně slepených vlnitým profilováním. Střední vnitřní vrstva je zhotovena ze studené pěny HR, z obou stran oblepenou kvalitními PUR - pěnami odlišných tuhostí. Obě plochy matrace jsou s velmi propracovanou masážní profilací, určenou pro odvětrávání a s příznivým masážním účinkem na povrch těla. 

  • PUR T3830, PUR T3040 - polyuretanová pěna, se vyrábí napěnění polyuretanové hmoty. V současné době je na vysoké úrovni. Materiál neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky. PUR pěny mají výhodu zejména ve své hmotnosti, která je několika násobně nižší, než klasický molitan. Dalšími výhodami jsou pružnost, tvarová stálost a cenová dostupnost. Účinná ochrana před roztoči pomáhá při léčbě astmatu a alergie. 
  • HR3538 (objemová hmotnost 35kg / m3) - HR pěna (High Resilient = vysoce pružná) nazývaná též studená pěna, je vyrobena studenou technologií která oproti běžně používané PUR pěně zvyšuje její elastičnost a vzdušnost. Tyto matrace mají větší póry, které jsou prodyšnější, proto dokáží rychleji odvětrávat vlhkost. Díky vyšší hustotě si pěna dlouhodobě zachová svou pružnost a kvalitu.
Rozměry
Šířka 202 cm
Výška 137 cm
Délka 212 cm
Šířka ložné plochy 180 cm
Délka ložné plochy 200 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Čalounění
Barevné provedení Šedá
Úložný prostor Ano
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 5 ks
Váha 85 kg

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00

ORFA nábytek člen asociace pro elektronickou komerci Certifikát Ověřeno zákazníky

Přijímáme on-line platby kartou

Copyright © 2023 ORFA, a.s. & Black Red White CZ, a.s.
Všechna práva vyhrazena.

×