LOUISIANA čalouněná postel 180 cm, béžová

Více provedení
Doprava
zdarma
Úložný
prostor
LOUISIANA čalouněná postel 180 cm, béžová
Čalouněná manželská postel LOUISIANA, je plně vybavena veškerými komponenty  nutnými ke spánku. Není zapotřebí již nic dokupovat zvlášť. Postel LOUISIANA je… více
Kód zboží: 1415726
Načítám...
29 890 Kč
Další varianty
Certifikát Ověřeno zákazníky

Čalouněná manželská postel LOUISIANA, je plně vybavena veškerými komponenty  nutnými ke spánku. Není zapotřebí již nic dokupovat zvlášť.

Postel LOUISIANA je čalouněná v béžovém provedení. Má k dispozici nožky ve stříbrné barvě. Součástí jsou výklopné rošty z boku - plynové písty. Nesmí chybět ani úložný prostor, do kterého se snadno dostanete díky těmto výklopným roštům. 2x matrace Zona lux 20 cm s antibakteriálním potahem s impregnací proti skvrnám. Výroba potahu je šetrná k přírodě. Má certifikaci světoznámé firmy Sanitized. Řeší zdravotní problémy s bakteriemi a roztoči.

Matrace je oboustranně použitelná s třívrstvým jádrem z molitanové drtě a PUR sendviče, který zajišťuje ortopedický komfort pro správnou oporu páteře. Jádro je výrazně zpěvné a má zvýšenou hutnost aby dlouhodobě odolávalo častému používání. Obě vrchní části matrace jsou tvarovány do takzvaných nopků, které zlepšují prokrvení pokožky a uvolňují svalstvo během spánku.

Povrch matrace má 7 zónovou anatomickou masážní profilaci, která zlepšuje prokrvení pokožky a uvolňuje svalstvo během spánku. Prioritní funkcí profilace je však specifická podpora osobitých částí těla, pro správnou polohu páteře během spánku. 

Extra vysoká spací plocha 62 cm. Velikost spací plochy je 180 x 200 cm. 

Záruka 10 let na konstrukci postele a konstrukci roštů.  Nosnost 130kg.

Použité materiály:

  • PUR T2837 - polyuretanová pěna - molitan, se vyrábí napěněním polyuretanové hmoty. Výrobní proces je na tak vysoké úrovni, že materiál neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky. PUR pěny mají oproti klasickému molitanu výhodu zejména ve své hmotnosti, která je několika násobně nižší. Dalšími výhodami jsou pružnost, tvarová stálost a cenová dostupnost. Matrace z PUR pěny mohou být jednovrstvé -monobloky nebo sendvičové matrace, tvořené více vrstvami.
  • RE 60 - vyrábí se z drcených kousků polyuretanové pěny. Vyšší hustota tohoto materiálu zajistí matrace delší životnost. Matrace z RE pěny se vyrábějí ve většině případů jako oboustranné, přičemž disponují vyšší tvrdostí. Tím pádem jsou schopny odolávat i případnému vyššímu zatížení.
Rozměry
Šířka 196 cm
Výška 120 cm
Délka 220 cm
Šířka ložné plochy 180 cm
Délka ložné plochy 200 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Čalounění
Barevné provedení Béžová
Úložný prostor Ano
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 5 ks
Váha 85 kg

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00

ORFA nábytek člen asociace pro elektronickou komerci Certifikát Ověřeno zákazníky

Přijímáme on-line platby kartou

Copyright © 2023 ORFA, a.s. & Black Red White CZ, a.s.
Všechna práva vyhrazena.

×