Nedělejte kompromisy mezi krásou a účelností. Praktická a jedinečná sedací souprava PEPE vám splní vše, co si umanete – zdobit i sloužit? Nebude to pro ni žádný problém. A jak to udělá? Krásu garantuje kombinace červená s bílou. Praktičnost zajistí pohodlné sezení, rozklad na spaní a úložný prostor. Tohle vše v sobě sedací souprava Pepe skrývá...
Zobrazit celý popis
Tato rozkládací sedací souprava Pepe je v levém rohovém provedení (z pozice sedícího).
Potah disponuje zvýšenou odolností proti vsáknutí tekutin. Snadno se čistí pouze vodou. Látka je hypoalergenní a je hebká na dotyk.
Sedačka je rozkládací a má úložný prostor. Po rozložení vznikne spací plocha o rozměrech 138 x 193 cm.
Výška sedu je 46 cm. Součástí sedačky jsou i 2 pěkné dekorativní polštářky.
Souprava je potažena látkou Loca 08 červená/polštářky Loca 01 bílá.
Nedělejte kompromisy mezi krásou a účelností. Praktická a jedinečná sedací souprava PEPE vám splní vše, co si umanete – zdobit i sloužit? Nebude to pro ni žádný problém. A jak to udělá? Krásu garantuje kombinace červená a něžně bílá Praktičnost zajistí kombinace rozklad na spaní a úložný prostor.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 235 cm |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 164 cm |
| Šířka ložné plochy | 138 cm |
| Délka ložné plochy | 193 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Červená |
| Barevné provedení | Červená |
| Materiál | Látka |
| Varianta | Levá |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Polohování | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 111 kg |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku