Rodina by si měla vyhradit alespoň hodinu času jenom pro sebe. Společné posezení, nezávazná konverzace o pracovních výzvách nebo o záludném testu ve škole. Ať tak nebo tak, nejlépe se taková témata řeší na pohodlné sedací soupravě. A jednou z nich je právě relaxační sedací souprava Agapa mini...
Zobrazit celý popis
Tato robustní sedačka Agapa Mini je vyrobena v hnědé barvě. Potah je hrubý s výraznou strukturou.
Vybavena je manuální funkcí polohování. To znamená, že budete-li mít chuť se pořádně uvelebit a sledovat třeba váš oblíbený seriál, můžete si vysunout podnožku.
Výška sedu je 48 cm.
Rohové provedení je pravé z pozice sedícího.
Výplň sedáku je taštičková pružina + PUR pěna.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 278 cm |
| Výška | 102 cm |
| Hloubka | 156 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Látka |
| Varianta | Pravá |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Polohování | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 104 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku