Potřebujete si během čtení nebo odpočinku natáhnout nohy? Pak je pro vás dozajista skvělým doplňkem taburet. A pokud jste si pořídili sedací soupravu Danuti, tak taburet ze stejnojmenné kolekce bude tou správnou volbou...
Zobrazit celý popis
Taburet Danuti má pochromované nožky. Barevné provedení taburetu je v látce Dora 22 - béžová, stejně, jako je tomu u sedačky Danuti - viz související zboží.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 68 cm |
| Výška | 42 cm |
| Hloubka | 68 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Béžová |
| Materiál | Čalounění |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 20 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku