Funkční, prostorná rohová sedací souprava Hamilton svým prostorovým řešením a moderním designem se bude skvěle hodit do velkých prostor vašeho domova. Souprava Hamilton v atraktivním hnědém provedení není jen pohodlnou pohovkou, ze které budete sledovat televizi. Zkrátka vám toho nabídne mnohem víc! Sedací souprava je vyrobená v levém provedení (z pozice sedícího). Nabízíme i pravou variantu (viz související zboží)...
Zobrazit celý popis
Použitý materiál:
Výhody sedací soupravy:
Po rozložení sedací soupravy vznikne spací plocha o velikosti 118 x 197 cm. Očalouněno látkou - NEAT 26 tmavě hnědá.
Rozměry:
Dekorační polštářky nejsou v ceně!
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 265 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Šířka ložné plochy | 118 cm |
| Délka ložné plochy | 197 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Levá |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ne |
| Polohování | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 146 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku