Aktuální nabídku skvělých produktů za ještě výhodnější ceny objevíte zde...
Zobrazit celý popis
Moderní, praktická sedací souprava LIFE je vyrobená v univerzálním rohovém provedení. Před první montáží si můžete vybrat, zda budete mít roh vlevo, nebo vpravo.
Světlá barva nábytku vám opticky zvětší prostor. Barevné provedení sedačky LIFE je v kombinaci barev světle hnědá Brooklyn truffle, polštáře v béžovém tónu Brooklyn beige. Látka je typu water reppelent - nevsakuje tekutiny a je voděodpudivá. Polštáře jsou oboustranné. Z jedné strany jsou prošívané, z opačné hladké.
Sedačka má k dispozici úložný prostor dokonce ve dvou místech. Je veliký a vejde se do něj spoustu nezbytností. Nechybí ani rozklad pro příležitostné spaní. Velikost spací plochy je o rozměrech 135 x 200 cm.
Výplň je tvořená PUR pěnou a vlnitou pružinou.
Výška sedu: 43 cm.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 235 cm |
| Výška | 96 cm |
| Hloubka | 140 cm |
| Šířka ložné plochy | 135 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Světle hnědá |
| Materiál | Čalounění |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Polohování | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 80 kg |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku