Moderní, rohová sedací souprava MOLI LUX je atraktivní nejenom svým vzhledem, ale také svými funkcemi. Mezi hlavní přednosti sedačky MOLI LUX patří vysoké bonellové pružiny 130 mm, které zajistí kvalitní a pohodlné sezení a spaní jako v bavlnce. Rohové provedení je univerzální...
Zobrazit celý popis
Kvalitní potahová látka v modrém tónu - Monolikaro 77 navy/Monoli 77 navy (typ Water repellent), vytváří skvělé podmínky pro chvíle komfortního užívání.
Velikost spací plochy je o rozměrech 138 x 197 cm. Rozklad je snadný díky automatu DL a podpůrné pásce pro položení dílu. Před rozložením je nutné sejmout opěrné polštáře.
Dalším plusem této sedačky jsou dva úložné prostory, které jistě oceníte, pakli-že nemáte doma místa nazbyt.
Nožky jsou kovové, zvýšené, snadné vyluxování pod sedačkou.
Výška sedu je 47 cm, hloubka sedu 57/78 cm, výška područek 63 cm.
Výplň:
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 236 cm |
| Výška | 92 cm |
| Hloubka | 148 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 57 cm |
| Výška područky | 63 cm |
| Šířka ložné plochy | 138 cm |
| Délka ložné plochy | 197 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Modrá |
| Barevné provedení | Modrá |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Uni |
| Výplň sedáku | Bonellová pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 132 kg |
Bezpečná platba kartou online
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku