Kuchyň Junona Modul 240, Bílá/Bílý lesk

VYPRODÁNO
Více variant
Výprodej
Kuchyň Junona Modul 240, Bílá/Bílý lesk
Líbí se vám kuchyně ve světlých odstínech? Pořiďte si novou kuchyň v bílém lesku s ozdobnou lištou. Kuchyňská linka Junona Modul je dostupná pro každého.… více
Kód zboží: 3460929

Je nám líto, prodej tohoto produktu již skončil.

5 999 Kč
Certifikát Ověřeno zákazníky

Líbí se vám kuchyně ve světlých odstínech? Pořiďte si novou kuchyň v bílém lesku s ozdobnou lištou.

Kuchyňská linka Junona Modul je dostupná pro každého. Kuchyně Junona patří mezi nejoblíbenější kuchyně z naší nabídky díky své nízké ceně. Vyrábí ji přední evropský výrobce nábytku Black Red White.

Oblíbenou a velmi vyhledávanou kuchyň Junona Modul jsme pro vás připravili v nové vylepšené variantě Junona Modul Verze 2.

Kuchyni je možnou koupit v předem dané sestavě (šířka 2,4 m). Tato připravená sestava je cenově výhodnější než pořízení jednotlivých skříněk.

Kuchyňská linka Junona je vyrobena z lamina. Dvířka jsou v Bílém lesku, doplněny o ozdobnou lištu v barvě dub burlington. Pracovní deska je v barvě Dub craft zlatý.

Junona Modul má oproti jiným kuchyním ještě další výhodu - při nákupu této linky vám odpadá starost s nákupem pracovní desky, protože součástí každé skříňky je korpus, dvířka, úchyty a také pracovní deska, která je barevně sladěná s dekorem dvířek.

Přestože je tato kuchyň velmi levná, je kvalitně zpracovaná a zákazníci, kteří si ji pořizují, jsou s Junonou Line spokojeni.

Barevné provedení

  • Korpus - Bílý, 
  • Dvířka horních skříněk - Bílý lesk,
  • Dvířka dolních skříněk - Bílý lesk s ozdobnou lištou Dub burlington
  • Pracovní deska - Dub craft zlatý.

Sestava obsahuje

Horní skříňky - prosklená šíře 80 cm G2W/80/57, jednodvéřová šíře 40 cm G1D/40/57, nad digestoř šíře 60 cm GO/60/30, dvoudvéřová šíře 60 cm G2D/60/57
Spodní skříňky - dřezová šíře 80 cm DK2D/80/82 (bez dřezu a pracovní desky), jednošuplíková šíře 40 cm D1D1S/40/82, dvoudvéřová šíře 60 cm D2D/60/82

Rozměry:

Výška skříněk: spodní 82 cm (bez pracovní desky) a 85,2 cm (s pracovní deskou), horní 57,3 cm
Hloubka skříněk: spodní 45 cm (s pracovní deskou 60 cm), horní 28,5 cm
Pracovní deska: dělená na 1x 60 cm + 1x 40 cm, hloubka 60 cm.

Do horní prosklené skříňky je možné přiobjednat skleněnou polici s LED osvětlením. Na dřezovou skříňku Junona Line je možné přiobjednat celoplošný dřez SINKS, nebo pracovní desku 80 cm.

A když máte v kuchyni větší prostor nebo jen chuť poskládat si vše podle sebe, originální kuchyňské zázemí pro vaření si můžete s kuchyňskou linkou Junona sestavit sami. Stačí doobjednat doplňkové skříňky různých šířek, viz Související zboží.

POZOR: pracovní desky jsou na každé skříňce zvlášť. Nelze vyměnit za pracovní desku v celku. V případě, že chcete mít pracovní desku celistvou, je nutné doobjednat si ji zvlášť - viz související zboží.

Rozměry
Šířka 240 cm
Výška 85 cm
Hloubka 60 cm
Materiál, vlastnosti
Materiál Lamino
Barevné provedení Bílá
Pracovní deska Ano
Balení, váha
Dodáváno v demontu Ano
Počet balíků 7 ks
Váha 111 kg
Montážní návod

Související zboží

E-shop infolinka
☎ 737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00

ORFA nábytek člen asociace pro elektronickou komerci Certifikát Ověřeno zákazníky

Přijímáme on-line platby kartou

Copyright © 2022 ORFA, a.s. & Black Red White CZ, a.s.
Všechna práva vyhrazena.

×