Vysoký botník BELLA 6 je k dispozici se 4 výklopy. Díky tomu se snadno dostanete k obuvi umístěné uvnitř...
Zobrazit celý popis
Barevné provedení je v moderním a oblíbeném dekoru dřeva - dub sonoma.
Při výrobě bylo použito kvalitních materiálů - lamina, které se velice dobře udržuje a zajišťuje stálost nábytku.
Botník Bella je dodáván v demontovaném stavu spolu s návodem na sestavení.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 155 cm |
| Hloubka | 29 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Výklopné | Ano |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 39 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku