Rohová sedací souprava CARINA v pravém rohovém provedení (z pozice sedícího) je rozkládací a s úložným prostorem. Moderní a velice prostorná rozkládací rohová sedací souprava je potažena látkou XX21 tmavě hnědá ekokůže / XX425 hnědé barvy. Polštáře jsou se zipem. Výplň tvoří HR pěna, vysoce elastická hmota, vlnité pružiny. Po rozložení vznikne spací plocha 220 x 160 cm. Sedačka je určená pro občasné přespání. Sedací souprava je velice kvalitně provedená a lze ji objednat i v jiných barevných provedeních.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 248 cm |
| Výška | 95 cm |
| Hloubka | 173 cm |
| Šířka ložné plochy | 160 cm |
| Délka ložné plochy | 220 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Varianta | Pravá |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ne |
| Polohování | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Váha | 70 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku