Oživte svůj interiér stylovým nástěnným zrcadlem, které dotvoří váš domov o designový kus nábytku. Zrcadlo opticky zvětšuje a projasňuje místnost, díky čemuž vytvoří vzdušnější a příjemnější atmosféru. Vybrat si můžete například nástěnné zrcadlo CATANIA, jež je vyrobeno v provensálském stylu...
Zobrazit celý popis
Zrcadlo má rám vyrobený z lamina + ABS hran v kombinaci barev modřín sibiu světlý/dub coast evoke. Díky pevnému uchycení na stěnu je bezpečné a stabilní.
Vhodné kombinovat s ostatním nábytkem CATANIA viz související zboží.
Balení - 1 balík.
| Sestava nábytku | Catania |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 61,6 cm |
| Výška | 72,8 cm |
| Hloubka | 8 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Modřín sibiu světlý |
| Materiál | Lamino |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 9 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku