Vysoká šatní skříň DAFNE 01 splní vaše tajné sny o moderním a stylovém nábytku. Díky této skříni bude snadné uspořádat veškerý váš oděv a udržet tak v něm pořádek...
Zobrazit celý popis
Úložný prostor šatní skříně DAFNE je v podobě police a šatní tyče. Takže pohodlně zavěsíte veškeré vaše šaty, košile a jiné módní doplňky. Nespornou výhodou nábytku DAFNE je jeho riflovaná lišta v barevném provedení bílá. Ozdobná lišta je vyrobená z MDF.
Panty šatní skříně jsou doplněny o systém tichého dovírání. Úchytky jsou chromované, stříbrné barvy. Materiál skříně je z lamina odolného vůči poškození a poškrábání. Barevná kombinace je ořech/bílá lesk/lišta bílá.
Dodáváme v demontu s návodem na sestavení.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem DAFNE. Nábytek DAFNE je luxusní, stylový a designový. Nabízí prvky pro plnohodnotné vybavení obývacího pokoje, nebo jídelny.
| Sestava nábytku | Dafne |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 92 cm |
| Výška | 203 cm |
| Hloubka | 62 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílý lesk |
| Materiál | Lamino |
| Vybavení | Šatní tyč |
| Tlumení dojezdu | Ano |
| Úchytky | Kov |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ otevírání dveří | Výklopné |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 5 ks |
| Váha | 117 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku