Kuchyně bez skříněk je jako obývák bez pohovky. Neodmyslitelná součást kuchyně, která ve svém nitru ukrývá třeba fůru sladkostí pro neposedné děti. Všechny ty zvědavé oči malých dětí se upírají k té jedné skříňce, ze které máma vytáhne kousek čokolády. A co kdyby takovou skříňkou plnou překvapení byla právě Family Line Iris D/30/72-L v barevném provedení korpusu Dub hikora s dvířky Boho green matt od evropského výrobce nábytku Black Red White. Pro nás by to byla pocta...
Zobrazit celý popis
Rozměry:
Family Line je systém funkčních kuchyňských skříněk, který nabízí jak klasické kuchyňské skříňky, tak i potravinovou skříň, šuplíkové skříňky a rohové skříňky. Komplet tvoří 19 prvků ve čtyřech barevných vyriantách. Součástí každé skříňky je korpus, dvířka, úchyty a u spodních skříněk také pracovní deska.
Balení - 2 balíky + 1 malý s úchyty
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 30 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hloubka | 30 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub světlý belluno/zelený |
| Materiál | Lamino |
| Umístění | Na zeď |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 12 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku