Zajímavá a funkční je šatní skříň FLEX, která bude praktickou ozdobou vaší ložnice či předsíně. ..
Zobrazit celý popis
Korpus skříně je v barvě dub monastery dvířka jsou v černém tónu.
Úložný prostor je v podobě polic, šatních tyčí, zkosených polic a zásuvek. Uvnitř skříně máte 6 polic, 2 šatní tyče na ramínka a 3 zásuvky. Toto praktické členění vám usnadní třídění oblečení různých druhů.
Materiál - lamino, horní a boční strany skříně mají tloušťku 18 mm, dno má tloušťku 22 mm.
Doručujeme v demontu s návodem na sestavení.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 240 cm |
| Hloubka | 66 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Hnědá |
| Materiál | Lamino |
| Vybavení | Police |
| Tlumení dojezdu | Ne |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ otevírání dveří | Výklopné |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 169 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku