Jídelní stůl Venrolino 150 je zhotoven v jednoduchém, ale přitom moderním provedení...
Zobrazit celý popis
Deska stolu je pokrytá kvalitní dýhou v barvě dub. Nohy jsou kovové, v černém barevném provedení.
Délka stolu je 150 cm. V naší nabídce naleznete stejný stůl také v délce 180 cm a 120 cm (viz související zboží).
Dodáváme v demontovaném stavu spolu s návodem na sestavení.
| Sestava nábytku | Loft |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 77 cm |
| Délka | 150 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub |
| Materiál | Kov |
| Rozklad | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 45 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku