Skříňka Kaspian (KOM4D) je vyrobena v barevném provedení bílá s kombinací barvy dub Sonoma. Materiálem je lamino, které se jednoduše udržuje...
Zobrazit celý popis
Dvířka disponují bezúchytovým systémem pro otevírání. Vnitřní prostor je dělený.
Dodáváno v demontu. Montáž je snadná.
Oblíbený sektorový nábytek Kaspian je ideální pro ty, kteří hledají netradiční nápady pro svůj interiér. Svobodu uspořádání poskytuje 26 různých prvků, které si můžete vybrat z nabídky různých barevných provedení. Z tohoto nábytku si snadno zařídíte obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj či předsíň.
| Sestava nábytku | Kaspian |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 105 cm |
| Výška | 112 cm |
| Hloubka | 40 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Bílá/dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Umístění | Volně stojící |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 44 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku